a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

پایان تدوین نهایی بچه زرنگ

تدوین نهایی انیمیشن بچه زرنگ به کارگردانی مشترک بهنود نکویی و محمدجواد جنتی، به پایان رسید.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری مهر: بهنود نکویی، کارگردان انیمیشن بچه زرنگ، از پایان تدوین نهایی این انیمیشن خبر داد.

نکویی گفت: به تازگی فرایند تدوین نهایی انیمیشن سینمایی بچه زرنگ به پایان رسیده است و این اثر بعد از اتمام مراحل صداگذاری، موسیقی و اصلاح رنگ، آماده نمایش عمومی خواهد شد.

این کارگردان در باره خبر شرکت این اثر در جشنواره فیلم فجر نیز عنوان کرد: تا آنجایی که من اطلاع دارم تهیه کننده، فرم حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده است.

وی درباره فرایند ساخت بچه‌ زرنگ که بر خلاف بقیه آثار هنرپویا، فرایند طولانی‌تری داشته است، گفت: من از میانه فرایند ساخت به این پروژه اضافه شدم و به نظرم در این‌باره تهیه‌کننده بهتر می‌تواند توضیح دهد.

او همچنین توضیح داد: جای هیچ نگرانی درباره این اثر نیست و ما مراحل مختلف را با کمک عوامل حرفه‌ای این اثر با دقت پیش برده‌ایم، فرایند پس تولید را هم با همین دقت و وسواس به انتها خواهیم رساند و من این اطمینان را به مخاطبین آثار هنرپویا می‌دهم که خروجی نهایی بچه زرنگ یک قدم جلوتر از آثار گذشته هنرپویا باشد.

انیمیشن سینمایی بچه‌زرنگ محصول مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کمپانی هنرپویا است که تهیه‌کنندگی آن را حامد جعفری و کارگردانی آن را بهنود نکویی و محمدجواد جنتی برعهده دارند.

همچنین در خلاصه قصه این اثر آمده است: «محسن پسر بچه‌ای است که عاشق ابر قهرمان‌های فیلم هاست و همیشه تلاش می‌کند تا با وسایل ابرقهرمانی‌اش به هرکس و هر چیزی کمک کند اما در یک اتفاق نادر، محسن با حیوانی مواجه می‌شود که از گونه حیوانات منقرض شده ایران است. محسن تصمیم می‌گیرد تا به آن حیوان هم کمک کرده و او را به زادگاهش باز گرداند، اما سفر به دلِ جنگل، نبرد با شکارچیان و رویارویی با حیوانات منقرض‌شده دیگر، شروع یک ماجرای پیچیده برای محسن است و … .»

این انیمیشن به تهیه‌کنندگی حامد جعفری، جدیدترین ساخته گروه هنر پویا است.

نکویی پیش از این انیمیشن های استریپی و روبی و جوجه‌ها را کارگردانی کرده است.

گروه هنر پویا در سال‌های قبل ساخت انیمیشن‌های سینمایی شاهزاده‌روم و فیلشاه را نیز در کارنامه خود داشته است.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/28 11:00
شماره خبر : 69454
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=69454
بدون نظر

پیام بگذارید