a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک

مهلت ثبت نام در دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک به مدت ۹ روز تمدید شد.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: به دلیل استقبال از دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک مهلت ثبت نام و ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۰ بهمن ۱۴۰۱، تمدید شد.

حمیدرضا افتخاری، دبیر جشنواره، گفت: بنا به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، فرصت ارسال آثار در دومین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک اول بهمن ماه به پایان می‌رسد ولی با توجه به استقبال از جشنواره و ارسال آثار، این فرصت تا دهم بهمن ۱۴۰۱ تمدید شد و علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس pejvak.irib.ir برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: تمامی مراحل فرآیند دریافت و داوری آثار از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره انجام می‌شود و داوران هیچ اطلاعی از نام تولیدکننده اثر ندارند و صرفاً در ملاک‌های داوری مشخص شده داوری خواهند کرد.

افتخاری در پایان بیان کرد: مکانیزه بودن فرآیند داوری در جشنواره احتمال خطا را به صفر رسانده و همه شرکت‌کنندگان از ظرفیت برابر و عادلانه‌ای بهره‌مند خواهند بود.

این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای حوزه مستند، اردیبهشت ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

 

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/24 09:47
شماره خبر : 69113
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=69113
بدون نظر

پیام بگذارید