a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

بیش از ۷۵۰۰ نفر مستند ردی از یک مرد را تماشا کردند

بیش از ۷۵۰۰ نفر در سراسر کشور مستند ردی از یک مرد به کارگردانی ساسان فلاح‌فر را تماشا کردند.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری مهر: همزمان با فرا رسیدن سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیش از ۷۵۰۰ نفر مستند ردی از یک مرد ساخته ساسان فلاح‌فر را در سینماها سراسر کشور تماشا کردند.

این مستند توسط پخش رویش بهمن سبز روز دوشنبه ۱۲ دی‌ در ۵۴ سینمای منتخب در ۶۴ سانس، در سراسر کشور به صورت رایگان اکران شد. در بین سینماهای سراسر کشور شهرهای بیرجند، اهواز، مشهد، بروجرد، آبادان، ارومیه، سبزوار و ملایر شاهد بیشترین استقبال از این اثر بودند.

این مستند خاطرات شهید حاج قاسم سلیمانی را از زبان مردم روستای قنات ملک کرمان (زادگاه این فرمانده بزرگ انقلاب اسلامی) روایت می‌کند.

در خلاصه داستان این مستند آمده است:

«برای شناخت حاج قاسم سلیمانی کمی باید به عقب برگردیم. به سال‌های دور که او عشایرنشین بود، به روستای زادگاهش قنات‌ملک در کرمان، به میان مردمی که هر کدام قصه و ردی از این بزرگ‌مرد در زندگی‌شان دارند تا با آن زبان بی‌تکلف روستایی برایمان روایت کنند.»

با توجه به استقبال عمومی از این فیلم و با هماهنگی‌های صورت گرفته، اکران این اثر تا روز پنجشنبه در سینماهای منتخب کشور در شهرهای کرمان، سبزوار، شاهرود و … برای علاقه‌مندان ادامه دارد. مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت گیشه ۷ برای کسب اطلاع از سانس‌های اکران و همچنین تهیه بلیت فیلم، اقدام کنند.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/14 02:16
شماره خبر : 68116
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=68116
بدون نظر

پیام بگذارید