a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

بازگشایی پرونده مرگ متیو پری

سینماآفیس: گزارش کالبدشکافی متیو پری مصرف بیش از اندازه او از داروی کتامین را نشان می‌دهد و این امر تحقیقات پلیس را به سمتی برده که خانه یک فرد مشهور ناشناس جستجو شود.

پایگاه خبری سینماآفیس به نقل از هندوستان تایمز گزارش می‌دهد؛ متیو پری بازیگر سریال دوستان سال گذشته و در سن ۵۴ سالگی به دلیل ابتلا به علائم حاد استفاده از داروی کتامین درگذشت.

گزارش کالبدشکافی نشان داد که پری برای درمان بیماری افسردگی از داروی کتامین استفاده می‌کرد اما براساس نتایج آزمایش‌ها مقدار دز کتامینی که در زمان فوت در خون پری وجود داشت، نمی‌توانست از درمان تجویز شده نشات گرفته باشد.

این موضوع ماموران پلیس را به این فکر انداخته که شاید بازیگر سریال دوستان میزان دز بالا و کشنده داروی کتامین را از منبعی به غیر از منابع رسمی دریافت کرده باشد.

متیو پری اعتیاد شدیدی به مواد مخدر و مشروبات الکلی داشت اما ظاهرا از ۱۹ ماه قبل از مرگ، هیچ ماده مخدر یا مشروبی را مصرف نکرده بود بنابراین پلیس پس از مرگ پری به فرد مشهور دیگری که در دوره توانبخشی همراه بازیگر درگذشته بود، شک کرد. آن فرد یک زن مشهور است که برای بازجویی به مرکز پلیس آمد و اصرار دارد که هیچ ارتباطی با مرگ متیو پری ندارد.

این زن مشهور ناشناس کاملا با پلیس همکاری کرده و در زمانی که پلیس به خانه‌اش رفته، هیچ مقاومتی از خود نشان نداده است.

داروی کتامین چیست که منجر به مرگ متیو پری شد؟

کتامین، دارویی است که برای بیهوشی عمومی استفاده می‌شود.  دوز کمتر این دارو درد را تسکین می‌دهد و آرام‌بخش است.

کتامین حالت خواب و توهم را در بیمار ایجاد می‌کند و افرادی که از آن استفاده کرده‌اند، می‌گویند حس کرده‌اند که شناور شده‌اند و روحشان از جسم جدا می‌شود. دوز بالای این دارو باعث می‌شود که حافظه کوتاه مدت افراد از دست برود و مصرف غیر مجاز  آن مرگ‌آور است.

مترجم: نسرین خدایاری

انتهای پیام/.

 

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1403/04/03 06:35
شماره خبر : 96812
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=96812
بدون نظر

پیام بگذارید