a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

۱۶ دی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی روز جمعه ۱۶ دی ۱۴۰۱ خواهد بود.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری برنا: دبیرخانه جشنواره ملی هنری بانوی ایرانی، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره را تا ۱۶ دی اعلام کرد.

نخستین دوره این جشنواره با هدف بیان توانمندی‌های بانوان، نشان دادن جایگاه واقعی بانوان ایرانی، نشان دادن بانوان به عنوان سرمایه انسانی، ارائه الگو به نسل جوان به خصوص دختران، شناسایی و حمایت از هنرمندان مستعد و فعال در حوزۀ بانوان و نمایش دستاوردهای هنری آنان و شناساندن بانوان پیشران در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، ورزشی برگزار می‌شود.

آثار براساس محورهای تعیین شده جشنواره مانند بانوان و خانواده، بانوان و تلاش برای صلح، بانوان و هویت سازی، بانوان و کارآفرینی، توانمندی بانوان و کسب مهارت، بانوان و مقاومت، بانوان و پیشرفت علوم، فرهنگ وهنر، بانوان و اشاعه امید و عشق، بانوان و سبک زندگی، نقش رسانه‌ای بانوان و بانوان و حفظ محیط زیست باشد و از برگزیدگان در رویدادی ملی قدردانی خواهد شد.

علاقمندان و هنرمندان فعال در رشته‌های عکاسی، نقاشی، گرافیک (پوستر و تایپوگرافی)، بخش فیلم کوتاه (مستند، داستانی، انیمیشن) و بخش ویدئویی (موشن‌گرافیک، ویدئو آرت، موزیک ویدئو) می‌توانند آثار خود را تا ۱۶ دی ماه به آدرس سایت جشنواره ib۱۴۰۱.ddns.net ارسال کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۰۳۶۷۸۴ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/12 10:03
شماره خبر : 67912
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=67912
بدون نظر

پیام بگذارید