a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

گله‌مندی دیو باتیستا از مقایسه او با دواین جانسون

دیو باتیستا، کشتی کج‌کار و بازیگر سینما، در مصاحبه جدید خود از اینکه او را دواین جانسون مقایسه می‌کنند، گله کرده است.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: دیو باتیستا، قهرمان سابق کشتی و بازیگر سینمای اکشن، در مصاحبه جدید خود از اینکه او را جانسون مقایسه کرده و می گویند می خواهد جا پای جای او بگذارد، گله کرده و گفته است: «هیچ وقت نخواسته‌ام دواین جانسن بعدی سینما باشم. همیشه خواسته‌ام این بوده که فقط و فقط یک بازیگر خوب برای فیلم‌های ژانر اکشن و ترسناک باشم. نمی‌دانم چرا بسیاری اصرار دارند به صورت مداوم مرا با این بازیگر/ ورزشکار مقایسه کرده و بحث هایی مثل تقلید و یا جایگزینی و رقابت همه جانبه را پیش کشیده و تکرار می‌کنند.»

اهل فن البته دلیل این اصرار را می‌دانند و آن را به شرایط مشابه این دو بازیگر ربط می‌دهند. دیو باتیستا هم مثل دواین جانسون (که در دنیای ورزش به راک معروف است) یکی از قهرمانان دنیای کشتی است که به واسطه شهرت در این رشته، توانست سر از دنیای سینما و ژانر اکشن آن درآورد. به صورت طبیعی، هر ورزشکاری که از عالم کشتی راهی سینما شود، ناگزیر با راک مقایسه می‌شود. این در شرایطی است که راک هم اکنون یکی از ستارگان درجه یک دنیای سینما محسوب می‌شود که جزو بازیگران گرانقیمت تولیدات هالیوودی است.

او همچنین اظهار کرده است: «فقط می‌خواهم بازیگری باشم که به او احترام گذاشته می‌شود و مردم برای دیدن فیلم‌هایش راهی سالن‌های نمایش می‌شوند. ما و جان سینا هر دو در راس نمایش‌های ورزشی تلویزیونی کشتی بودیم. او ترجیح داد به سراغ تبلیغات تجاری برای تلویزیون و مجلات برود، کاری که من موافقت چندانی با آن نداشتم. هر دوی ما فرصت‌های برابری داشتیم و من تلاش کردم استفاده درست تری از آن بکنم. هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی بازیگر شوم و عشق اصلی‌ام همان کشتی است.»

باتیستا که سال گذشته میلادی با نسخه تازه «دون/ تل ماسه» مورد توجه منتقدان و تماشاگران قرار گرفت، بازی در قسمت دوم آن را نیز تمام کرده است. تماشاگران سینما این بازیگر را بیشتر برای ایفای نقش یکی از کاراکترهای مجموعه اکشن علمی تخیلی و ابرقهرمانانه «نگهبانان کهکشان» می شناسند. سومین قسمت این مجموعه کمیک استریپی که قرار است آخرین قسمت آن هم باشد، سال جاری میلادی اکران عمومی می‌شود. تهیه کنندگان فیلم گفته‌اند قصد احیای آنرا در یک سری فیلم جدید دارند.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/20 11:43
شماره خبر : 68763
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=68763
بدون نظر

پیام بگذارید