a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

سرپرست مدیریت دوبلاژ منصوب شد

فرشید شکیبا، با حکم محمد غلامرضایی، مدیرکل تامین و رسانه بین الملل، به سمت سرپرست مدیریت دوبلاژ، منصوب شد.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: محمد غلامرضایی، مدیرکل تامین و رسانه بین الملل، طی حکمی فرشید شکیبا را به عنوان سرپرست مدیریت دوبلاژ، منصوب کرد.

در این حکم آمده است با توجه به این که دوبلاژ سیما یکی از ارکان پیش‌برنده و شناخته شده در عرصه هنر رسانه بوده و سهم به‌سزایی در پیشبرد اهداف رسانه ملی برای ارائه تصویر صحیح و دقیق از ایران، منطقه و جهان به مخاطبان داشته، لذا شایسته است در ادامه از این ظرفیت مهم برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی بهره برد.

تقویت ظرفیت زبان‌گردانی از طریق شناسایی و جذب استعدادهای جدید در حوزه گویندگی و صداپیشگی، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی مورد نیاز جهت ارتقاء سطح دانش همکاران، طراحی و راه‌اندازی سامانه‌های برخط برای مکانیزه شدن فرآیندهای داخلی و خارجی دوبلاژ و شناسایی و بهره‌برداری از ظرفیت تیم‌های دوبله توانمند و مستعد در سطح کشور از مواردی است که در این حکم به آن تأکید شده است.

در پایان ضمن تاکید بر تکریم و حفظ شأن اساتید و پیشکسوتان عرصه دوبله کشور به عنوان سرمایه‌های هنر از زحمات و خدمات مجتبی نقی‌ئی در ایام تصدی این مسئولیت قدردانی شده است.
گفتنی است فرشید شکیبا پیش از این قائم مقام سیمای استان ها بوده و مدیرکلی طرح و‌ هماهنگی تولید سیمای استان ها، دبیر ستاد انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره اسلامی شهر و روستا شبکه های استانی صدا و‌ سیما، مسئول شورای ورزش شبکه های استانی و عضو شورای ورزش سازمان صدا و سیما، دبیر شورای مجریان شبکه های استانی صدا و سیما و عضو کمیته سینمایی اداره کل بازرگانی صدا و سیما را در سوابق خود دارد.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/24 09:47
شماره خبر : 69116
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=69116
بدون نظر

پیام بگذارید