a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

دیدار رییس سازمان صداوسیما و معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور

رییس سازمان صداوسیما و معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، بایکدیگر دیدار کردند.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: پیمان جبلی، رییس سازمان صداوسیما و معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور با معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، دیدار کرد.

رییس سازمان صداوسیما و معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور، در این دیدار همچنین درباره راه‌های همکاری هرچه نزدیک‌تر دو دستگاه در راستای مأموریت‌های مشترک در حوزه زنان و خانواده و طرح و پیگیری همدلانه مطالبات زنان‌ از قاب رسانه ملی گفت‌وگو کردند.

بازنمایی الگوی زن انقلابی از جمله مأموریت‌های مهم رسانه ملی استجبلی با اشاره به اهمیت موضوع مشترک زن و خانواده میان رسانه ملی و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، عنوان کرد: تاکنون فعالیت‌های متنوع و راهگشایی در این حوزه انجام شده‌ است؛ اما رسانه ملی همچنان خود را در میانه راه می‌بیند و سعی کرده در دوره تحول، ابعادی نو و مغفول مانده از زن ایرانی را نیز در قاب رسانه بازنمایی کند.

جبلی در بخش دیگری از این دیدار با اشاره به اهمیت تعامل و هم‌افزیی دستگاه‌های فرهنگی در خصوص حوزه زنان و خانواده عنوان کرد: اتفاقات اخیر به ما یادآوری کرد که همه دستگاه‌های فرهنگی باید کارهای مؤثرتر و ماندگارتری در این زمینه انجام دهند. در این میان رسانه ملی مصمم است در امر تولید محتوا تأثیرگذارتر باشد. رئیس سازمان صداوسیما ابراز امیدواری کرد: این همکاری و هماهنگی متقابل، چشم‌اندازی روشن در فضای زن و خانواده رقم بزند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور نیز در این دیدار ضمن تشکر از همکاری و تعامل رسانه ملی افزود: باید با معرفی زنان موفق در اقشار مختلف از جمله کارآفرینان، نخبگان، هنرمندان و… جامعه را به خودباوری برسانیم.

وی با اعلام آمادگی برای تعامل معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با صداوسیما اظهار کرد: امور زنان و خانواده با در اختیارگذاشتن محتواهای تصویری مؤثر درباره زنان و حضور کارآمد آنان در جامعه می‌تواند رسانه ملی را در الگوسازی و شناسایی نخبگان و زنان پیشرو یاری کند.

در ادامه معاونین طرفین با بیان نظرات درباره مسائل حوزه زنان و خانواده راهکارهایی برای تعامل و همراهی بیشتر ارائه دادند.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/12 10:03
شماره خبر : 67963
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=67963
بدون نظر

پیام بگذارید