a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

شبی در تهران در پردیس تئاتر شهرزاد

نمایش شبی در تهران به کارگردانی شایان مستوفی از ۷ دی ۱۴۰۱ روی صحنه پردیس تئاترشهرزاد، خواهد رفت.

به گزارش سینماآفیس به نقل از خبرگزاری صبا: نمایش کمدی شبی در تهران به کارگردانی شایان مستوفی از ۷ دی ساعت ۱۸ اجراهای خود را در سالن ۳ پردیس تئاترشهرزاد، آغاز می‌کند.

این دومین دور اجراهای این نمایش است.

میترا اکبری، مهرزاد نیکنام، ابوالفضل حضرتی، میلوفر ذوالفقاری، شایان مستوفی، سارا سیرتی، کارمانیا میراحمدی، کوروش محمدرضا و طاها نوری بازیگران این نمایش هستند.

این نمایشنامه اثر محمد چرم‌شیر  در سال ۱۳۸۵ منتشر شده است. داستان این نمایشنامه مربوط به بعد از جنگ جهانی دوم است که سران کشورهای درگیر در این جنگ به ایران می‌آیند. سکینه و نباتی از شخصیت‌های نمایشنامه شبی در طهران هستند. آن‌ها از دل جامعه بیرون آمده‌اند و تصویر بعد از جنگ را روایت می‌کنند.

در بخشی از نمایشنامه آمده است: آخه اون بالایی‌ها با هم دعوا دارن، دخل یه سری آدم خرده ریزو می‌آرن. بفرما، خودت ببین دیگه. ما تو جنگ نبودیم این وضع و حال‌مونه. مملکت رو کردن عین کرباس، هر کدوم یه سرشو گرفتن، دارن می‌کشن. فایده‌ش واسه ما چیه؟ نون و آب‌مون شده این. برا یه ریزه‌ش باید گلوی ده هزار نفرو ببری. مملکتم که اینه، هر کی از ننه‌ش قهر کرده سرباز فرستاده تو این مملکت که از ما بکشه.

انتهای پیام/

کیمیا جهان پرور

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/10/02 01:00
شماره خبر : 66800
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=66800
بدون نظر

پیام بگذارید