a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید
پیمان جبلی

طناب‌کشی ارشاد و جبلی همچنان ادامه دارد

 

(سینماآفیس) – رئیس سازمان صداوسیما تاکید کرد: بر اساس قانون اساسی صداوسیما متولی صوت و تصویر فراگیر در تمام بسترها است و مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص شبکه نمایش خانگی برای تثبیت همین موضوع است.

 

پیمان جبلی درباره این‌که نظارت بر شبکه نمایش خانگی بر عهده سازمان صدا و سیما قرار گرفته است، گفت: بر اساس قانون اساسی صداوسیما متولی صوت و تصویر فراگیر در تمام بسترها است و برای این‌که این موضوع تثبیت و بر مبنای قانونی‌اش تاکید شود، شورای عالی انقلاب فرهنگی همین را تصویب کرده است.

رئیس سازمان صداوسیما درباره اینکه مطرح می‌شود با وجود نظارت صداوسیما شبکه نمایش خانگی دچار ممیزی‌های زیادی می‌شود، بیان کرد: برای تولید محتوا در حوزه صوت و تصویر فراگیر باید به هر شکل نظارتی صورت گیرد.

پیمان جبلی تاکید کرد: حتما باید یک هنجارهایی وجود داشته باشد، حتما باید یک مواردی رعایت شود که مسئول تشخیص و سیاست‌گذاری این حوزه به لحاظ جایگاه قانونی، سازمان صدا و سیماست. همچنین هنجارگذاری، نظارت، صدور مجوز تولید و انتشار به عهده صداوسیما است.

این در حالی‌‌ست که روز گذشته وزیر ارشاد در صحن حیاط دولت از صدور بیش از ۹۰درصد تولیدات نمایش خانگی توسط وزارت ارشاد خبر داده بود.

باید دید طی روزهای آینده کدام‌یک پیروز این مسابقه طناب‌کشی خواهند شد.

منبع:تابناک

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1402/04/08 08:35
شماره خبر : 91606
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=91606
بدون نظر

پیام بگذارید