a
به وب سایت مجله دفترسینمایی خوش آمدید

بنیاد شهید و وعده سال آینده

(سینماآفیس) – رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، از حضور این ارگان با ۲ پروژه «اتاقک گلی» و «مستند ۶۴۱۹ روز اسارت» در چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر خبر داد.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه ۶۴۱۹ روز اسارت یک مستند ۸۰ دقیقه ای در رابطه با شهید لشکری است، گفت: امسال با این ۲ پروژه به جشنواره ورود پیدا کردیم، اما سال آینده با قدرت بیشتری شرکت خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره فیلم سینمایی «اتاقک گلی» که با مشارکت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ساخته شده و قرار است بر روی پرده سینمای جشنواره برود نیز گفت: تاریخ ملت ایران نشان داده هر موقع جزئی از این ملت دچار صدمه توسط دشمنان، معاندین و وابستگان آن‌ها شده، آن‌ها را تنها نمی‌گذارند.

وی افزود: مردم غیور «کُرد» در مواقعی که نیاز به حمایت داشتیم، در مقابل منافقان ایستادگی کرده‌اند و هیچگاه ۱۷ هزار ترور که توسط منافقین صورت گرفته را فراموش نخواهیم کرد. منافقان برای کشتار مردم ایران به صدام خدمت کردند و این‌ها دشمن هموطنان کُرد ما هستند.

وی بیان کرد: طرفدار واقعی قوم کُرد، کسانی هستند که خونشان را برای حفاظت از مردم بیگناه اهدا کردند و هنوز هم آمادگی فداشدن برای ملت عزیز را دارند.

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

هیچ فایل صوتی برای این پست ثبت نشده است.

به اشتراک گذاشتن با :
امتیاز به این مقاله
تاریخ و زمان انتشار خبر : 1401/11/20 05:10
شماره خبر : 71360
لینک کوتاه : https://daftarecinemaii.ir/?p=71360
بدون نظر

پیام بگذارید